Bitstrips Görüntüleyici

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.4.10
  • Dil İngilizce
  • Firma Bitstrips
Telefonunuza indireceğiniz bu program sayesinde yepyeni özelliklere de sahip olacaksınız. Hemen indirin ve eğlenceyi siz başlatın.

 Eğlence meraklıları bu program tam da size göre. Arkadaşlarınızla birlikte yepyeni bir maceraya atılmaya ne dersiniz? Bu program sayesinde çok ama çok eğleneceksiniz. Kahkaha garantili bu programda aradığınız, istediğiniz tüm özellikleri bulabileceksiniz. Sizin için geliştirilen bu programla artık zamanınızı çok daha güzel geçirme şansını yakalamış olacaksınız. Kendinize vakit ayırın ve eğlencenin tadını çıkarın. Yeni sürüm bu programda yapacağınız tek şey beğendiğiniz bir fotoğrafınızı seçip programa yüklemek. Çizgi film karakterleri, karikatürler ve değişik görsellerin olduğu bu programda yüzünüzü bir ayının yüzünde ya da sevimli bir çizgi film kahramanında görebilirsiniz.

 Birden çok kişinin yüzünü programa yükleyip istediğiniz karakteri seçip yerleştirebilirsiniz. Bu çizgi film karakterleri de olabilir, ormanda yaşayan hayvanlar da... Fotoğrafı seçin ve yerleştirin gerisi programa kalmış kendinizi bir hikayenin içinde bulun. Hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz hikayeyi yazıp karakterlerin üzerine kendi yüzlerinizi yerleştirebilirsiniz. 

 Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu programla çok keyifli vakit geçireceksiniz. Bu programa sahip olmak için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Boş zamanlarınızın en büyük eğlencesi olacak bu programa siz de hemen sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Bitstrips Görüntüleyici indir